Navigation » Forum > MOST POPULAR ALBANIAN FORUMS ON THE INETERNET > Latest news about Albanian celibreties » Artiola Toska: Hyj tek kėngėtarėt e paguar

Latest news about Albanian celibreties News and gossip about Albanian singers

Reply

Thread Tools
Old 06-26-2012, 05:21 AM
albanur's Avatar
albanur albanur is offline
Administrator

Default Artiola Toska: Hyj tek kėngėtarėt e paguar

Artiola Toska: Hyj tek kėngėtarėt e paguar

Artiola Toska mund tė duket si njė vajzė e vogėl pėr shkak tė trupit imcak, por pas kaq vitesh karrierė ajo ėshtė njė zonjė dhe mbi tė gjitha njė produkt i shtrenjtė nė muzikėn tonė popullore.

“Unė hyj tek kėngėtaret e paguara, por nuk mund tė them se ku renditem sepse nuk e di sa marrin kolegėt. I kam bėrė hyzmetin kėsaj pune dhe mė vjen mirė qė kam fitime dhe kam ende oferta”, tregon kėngėtarja tiranase.

Artiola jeton me bashkėshortin nė njė shtėpi tiranase tė vjetėr tė ruajtur me fanatizėm. Kombinimi ėshtė i ēuditshėm: njė model i njė shtėpie tė vjetėr me njė kopsht tė shtrenjtė tė sapokultivuar. Njė makinė luksoze, njė oborr i madh, por njė godinė e vogėl banimi. TCH

Interesante nė shtėpinė e Artiolės ėshtė funksioni i verandės: dhomė ndenjeje e oborr nė tė njėjtėn kohė.
“Nė pranverė dhe verė rri mė tepėr nė verandė e pėr kėtė arsye e kam pėrshtatur paksa. Ndėrsa nė dimėr pėrdor soxhornon brenda”, tregon Artiola.

Prej vitesh ėshtė konstante nė punėn e saj dhe nuk ka pse tė ketė zili askėnd: “Ngarkesa e koncerteve vazhdon me tė njėjtin ritėm prej 15 vitesh.”

Nė lidhje me “padukshmėrinė” e saj nė media, Artiola sqaron: “Jam paksa tip i tėrhequr me mediat dhe mendoj se kur nuk kam asgjė tė re pėr tė thėnė nė lidhje me punėn nuk kam pse tė dal nė gazeta. Nė mediat rozė mund tė dal kur tė mė lėrė zanati.”

Me respekt stafi i www.albanur.eu
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools

Posting Rules